Δες τί σου αρέσει να κάνεις, δες τί είναι αυτό που σου δίνει χαρά και αγάπη, γαλήνη και αυτοεκτίμηση και κατάλαβε ότι εκεί είναι η αποστολή σου και σε περιμένει να την εκπληρώσεις καταφέρνοντας έτσι να διατηρήσεις κάτι πολύ σημαντικό. Την ψυχική και τη σωματική σου υγεία γιατί κάνεις μόνο αυτό που εσύ αγαπάς. <Από πόσες έγνοιες απαλλάσεται κανείς όταν αποφασίσει να είναι κάποιος και όχι κάτι> Κόκο Σανέλ
Δες τί σου αρέσει να κάνεις, δες τί είναι αυτό που σου δίνει χαρά και αγάπη…
![274539557_1740328029631485_2446060706467266433_n](https://doctor-kate.com/wp-content/uploads/2022/09/274539557_1740328029631485_2446060706467266433_n.jpg)